Üst düzey markaların ürünlerine %70'e varan indirimlerle ulaşmak ister misiniz?
üye girişi l üye olmak istiyorum
Aşk Testi
en popüler testler
Gerçekten aşık mısınız?
Ben onu seviyorum, deliler gibi aşığım mı diyorsunuz? O aradığım insan, doğru insan mı diyosunuz yoksa acaba diye soruyor musunuz? İster sorun ister sormayın ama bu testi en azından kendinizden biraz daha emin olmak için cevaplayın ve aşkınızı tescilleyin.
 

yorumlar | çözen üyeler

Seksi misiniz?
Çok hassas bir konu. Seksi misiniz? Merak ettiğiniz oldu mu? Acaba yolda yürürken, eviniz çevresinde, bir mekanda veya belki bir sinemada, sizi gören biri sizi seksi buluyor mu? Daha da ötesi bırakın diğerlerini bir yana, acaba sevgiliniz sizi seksi buluyor mu? Yada eski sevgiliniz sizi seksi buluyor muydu? Yada...Yada...Yada... Kısacası konumuz hassas ve sorumuz Seksi Misiniz?... Gerçekler su yüzüne çıksın artık. Gizli kalmışlar açıklasın. Lütfen dürüst cevaplar verin, kimseyi boşu boşuna seksi diye yargılamayalım. :)
 

yorumlar | çözen üyeler

Mükemmel çift misiniz?
Sevgiliniz ya da eşiniz kesinlikle farketmez. Acaba onunla mükemmel bir çift misiniz diye merak ediyor musunuz? İşte size ilişkinizin puanını vermeniz için ideal fırsat! Bu sefer onu ya da sizi değil, ilişkinizi test ediyoruz. İlişkisine güvenen buraya gelsin, hodri meydan! :)
 

yorumlar | çözen üyeler

Aşk yaşamak için doğru insan mı?
Yeni bir ilişkiye başladınız ya da başlamadınız ve birlikte olduğunuz kişinin eğlenceli, heyecanlı ya da ateşli bir aşık olup olmamasının yanında onun aşk yaşamak için doğru insan olup olmadığını merak ediyorsanız bu testimiz tam size göre. Aşk yaşamak için doğru insan dediğimizde sakın evlenmek için doğru insanı kastettiğimizi düşünmeyin olur mu? Biz burada aşktan bahsediyoruz ;)
 

yorumlar | çözen üyeler

İyi öpüşüyor musunuz?
Öyle böbürlenmek kolay, kendinizle gurur mu duyuyorsunuz, çok iyi mi öpüştüğünüzü düşünüyorsunuz? Belki de tam tersi kötü ve acemi olduğunuzu düşünüyorsunuz? Yada hiçbir fikriniz yok ama aslında içten içe merak de etmiyor değilsiniz. Testimizi çözün ve nasıl öpüştüğünüzü kimse farketmeden kendiniz öğrenin. Cevabı görmeden önce ekranınızı gizleyin, ne olur ne olmaz? ;)
 

yorumlar | çözen üyeler

Eski sevgilisini unutamayanlardan mısınız?
Biten ilişkiniz ile ilgili kendinizi suçluyorsanız, dönem dönem o günleri düşünüp iç çekiyorsanız, eski sevgilinizi sandığınız kadar kolay unutmuş olmayabilirsiniz. Acaba siz de geçmişi silemeyen ve eski sevgilisini unutamayanlardan olabilir misiniz? Bu aşk testimiz size sorunuzun cevabını verecektir.
 

yorumlar | çözen üyeler

İlişkiniz aşk mı yoksa alışkanlık mı?
Birlikte olduğunuz ya da ayrıldığınız sevgilinizle aranızdaki ilişki acaba bir alışkanlıktan ibaret olabilir mi? Belki yaşadığınızın aşk olduğunu düşünüp kendinizi kandırıyorsunuzdur. Bu sorunun cevabını bulabilmek için aşk testimize başlayabilirsiniz.
 

yorumlar | çözen üyeler

Aşka ne kadar yakınsın?
Herkes gerçek bir aşkın varlığını sorgular. Kimisi onu bulduğunu düşünürken kaybeder ve bir daha gelmeyeceğini düşünür. Kimisi hiç yakalayamamıştır aşkı. Peki sen aşkın yakınında olduğunu düşünüyor musun?
 

yorumlar | çözen üyeler

Aşkın peşinde koşanlardan mısın?
Gerçek aşkın varolduğunu ve mutlaka bir gün geleceğini düşünenler vardır. Kimisi o aşkın geçmişte karşısına çıktığını düşünür, kimisi hala arar onu. Bazılarıysa ümidini kaybetmiştir ve inancı kalmamıştır aşkın varlığına. Aşkın peşinden koşmalı mı, yoksa sadece beklemeli mi onu?
 

yorumlar | çözen üyeler

Bu yıl aradığınız aşkı bulacak mısınız?
Yalnızsınız, yaşadığınız bir aşk yok ve aradığınız, ihtiyacınız olan aşkın ne zaman geleceğini de bilmiyorsunuz. Acaba aradığınız aşkı bu yıl bulabilecek misiniz? Aşk testimiz size bunun cevabını verecek. Sadece dürüst olun ve cevaplarınızı doğru verin. Belki bu yıl sizin yılınızdır. Kim bilir? ;)
 

yorumlar | çözen üyeler

©2004-2009 AskTesti.com web stats oyun komedi sohbet